Wystartowały rozgrywki Volleymanii!!!

Dodano: 11 września 2012

Dobra wiadomość dla animatorów oraz zawodników Orlik Volleymania. Organizatorzy w związku z dużym zainteresowaniem podjęli decyzję o przedłużeniu terminu rozgrywania eliminacji do finałów wojewódzkich do 15 września.
W pierwotnej wersji regulamin turnieju Orlik Volleymania zakładał rozegranie wszystkich turniejów będących eliminacjami do finałów wojewódzkich do dnia 12 września. Termin ten został przedłużony o dwa dni do 15 września. Automatycznie przedłużył się też termin rekrutacji z 8 września na 12 września, ale tylko i wyłącznie dla turniejów rozgrywanych ostatniego dnia. Regulamin mówi bowiem o możliwości zgłoszenia drużyny na 3 dni przed turniejem. Z pewnością jest to dobra wiadomość dla animatorów, którzy będą mieli więcej czasu na organizację turnieju oraz na ewentualne korekty dat rozegrania zawodów. Jest to również znakomita informacja dla zawodników i zawodniczek, którzy będą mieli dodatkowy czas na zgłoszenie się do turnieju.
 
Orlik Volleymania to największy turniej siatkarski w Polsce. Pierwsze eliminacje odbędą się już w tym tygodniu, a wyniki będą zamieszczane na stronie Orlik Volleymania. Na bieżąco będziemy również uzupełniać galerię z turniejów rozgrywanych w każdym województwie. Serdecznie zapraszamy również do kibicowania zawodnikom, którzy będą walczyć o triumf w swoich kategoriach wiekowych. Zachęcamy do kibicowania oraz uczestnictwa w turnieju. Dobra zabawa gwarantowana.