Poznaliśmy zwycięzców największego turnieju młodzieżowego w Europie!

Dodano: 8 października 2011

Na warszawskim Torwarze wyłoniono zwycięzców "II Turnieju o Puchar Premiera Donalda Tuska"

W dniu 7 października br., w hali Torwar Centralnego Ośrodka Sportu w Warszawie odbył się wielki finał 2. edycji Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska. Na trybunach zasiadł komplet publiczności. Sportowych emocji nie brakowało.


W finałowych zawodach, których głównymi bohaterami były dziewczęta i chłopcy w wieku 7-13 lat, wziął udział m.in. premier RP Donald Tusk, Minister Sportu i Turystyki Adam Giersz, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki Ryszard Stachurski, dyrektor Centralnego Ośrodka Sportu Tomasz Lenkiewicz, posłowie na Sejm RP oraz znani sportowcy.


Zwycięzcy 2. edycji Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska


Chłopcy młodsi (2000/2001)

1. UKS Trójka Szamotuły (woj. wielkopolskie)
2. SP nr 2 Dobre Miasto (warmińsko-mazurskie)
3. Top 66 Jasło (woj. podkarpackie)
4. UKS Sprint Katowice (woj. śląskie)
5-8. Pogromcy Mitów Golub-Dobrzyń (woj. kujawsko-pomorskie); ZS nr 4 Pruszcz Gdański (woj. pomorskie); PSP nr 11 Opole (woj. opolskie); UKS 1811 Tarnów (woj. małopolskie)
9. UKS Dubler Opole Lubelskie (woj. lubelskie)
10. SP nr 1 Skarżysko Kamienna (woj. świętokrzyskie)
11. Kusy Bolesławiec (woj. dolnośląskie)
12. UKS 4 Siedlce (woj. mazowieckie)
13-16. Herkules Grabice (woj. lubuskie); FC Bobolice (woj. zachodniopomorskie); SP nr 55 Łódź (woj. łódzkie); SP nr 1 Grajewo (woj. podlaskie)



Dziewczęta młodsze (2000/2001)

1. MUKS Stilon Gorzów Wlkp. (woj. lubuskie)
2. UKS Szóstka Inowrocław (woj. kujawsko-pomorskie)
3. MUKS Praga Warszawa (woj. mazowieckie)
4. UKS Trops Kamień (woj. podkarpackie)
5-8. Ziółka Klęka (woj. wielkopolskie); UKS Sprinter Gościno (woj. zachodniopomorskie); 10 Bielawa (woj. dolnośląskie); LUKS Sobolik Sobolów (woj. małopolskie)
9. Cerekwianki (woj. opolskie)
10. LUKS Sport z Kulturą Wydminy (woj. warmińsko-mazurskie)
11. UKS Dubler Opole Lubelskie (woj. lubelskie)
12. UKS Pionier Brańsk (woj. podlaskie)
13-16. SP Pawłów (woj. śląskie); GOSRiT Luzino (woj. pomorskie); SKS Olimpijczyk Falków (woj. świętokrzyskie); Strzały Łódź (woj. łódzkie)



Chłopcy starsi (1998/1999)

1. Gimnazjum nr 3 Koło (woj. wielkopolskie)
2. Gimnazjum nr 2 Dęblin (woj. lubelskie)
3. Debeściaki Vegoria (woj. warmińsko-mazurskie)
4. Gimnazjum nr 10 Mokre Toruń (woj. kujawsko-pomorskie)
5-8. Gepardy 98 Wrocław (woj. dolnośląskie); Piast Wadowice Górne (woj. podkarpackie); SP Kostkowo (woj. pomorskie); Orliki SZS Augustów (woj. podlaskie)
9. Gimnazjum Krosno Odrzańskie (woj. lubuskie)
10. Gimnazjum nr 1 Strawczyn (woj. świętokrzyskie)
11. Drewniaki Kozienice (woj. mazowieckie)
12. Gimnazjum nr 8 Jastrzębie (woj. śląskie)
13-16. Gimnazjum nr 2 Namysłów (woj. opolskie); Gimnazjum Stepnica (woj. zachodniopomorskie), Żubry Kraków (woj. małopolskie); Orlik XXVI LO Łódź (woj. łódzkie)


Dziewczęta starsze (1998/1999)

1. UKS Tygryski Świętochłowice (woj. śląskie)
2. UKS Wilki Wilkowyja (woj. wielkopolskie)
3. Dziesiątka Kraków (woj. małopolskie)
4. UKS Sokół Radzyń Podlaski (woj. lubelskie)
5-8. SP-G Bierutów (woj. dolnośląskie); UKS Biała Nyska/Sidzina (woj. opolskie); MUKS Stilon Gorzów Wlkp. (woj. lubuskie); GOSRiT Luzino (woj. pomorskie)
9. UKS Victoria Gielnów (woj. mazowieckie)
10. LUKS Sport z Kulturą Wydminy (woj. warmińsko-mazurskie)
11. Publiczne Gimnazjum Wielgie (woj. kujawsko-pomorskie)
12. Gimnazjum w Zadzimiu (woj. łódzkie)
13-16. Orlik przy SP 2 Płoty (woj. zachodniopomorskie); ZS Pysznica (woj. podkarpackie); UKS Integro Staszów (woj. świętokrzyskie); Orlik Champions Łapy (woj. podlaskie)


Kategoria dzieci 7-8 lat

1. MUKS Unia Warszawa (woj. mazowieckie)
2. UKS 12 Włocławek (woj. kujawsko-pomorskie)
3. DAP Dębica (woj. podkarpackie)
4. Rataje Oleśnica (woj. dolnośląskie)
5. Odra Opole (woj. opolskie)
6. Akademia Piłkarska Szczecin (woj. zachodniopomorskie)

Zobacz galerię zdjęć: