Orlik w grze!

Dodano: 18 lipca 2011

Od 16 lipca 2011 roku w każdą sobotę po godz. 10 na antenie TVP Sport emitowany jest magazyn „Orlik w grze”, w którym znajdziecie obszerne relacje z II Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska oraz inne ciekawe materiały. Zapraszamy wszystkich do oglądania magazynu.

W pierwszym odcinku przypomniano ubiegłoroczną rywalizację w Turnieju o Puchar Orlika, a także odwiedzono województwo zachodniopomorskie, gdzie młodzi adepci futbolu rywalizowali w minimundialu. Na przykładzie Dopiewa i Wadowic pokazano, że Orliki bez przerwy tętnią życiem i potrafią wygrywać z... komputerami. W Kwakowie z kolei rozmawiano z zawodnikami Sparty Sycewice, którzy celują w podium podczas tegorocznej edycji Turnieju Orlika. Magazyn zwieńczyła wizyta w Holandii, gdzie przyjrzano się treningom w szkółce słynnego Ajaksu Amsterdam.

Zachęcamy także do odwiedzin specjalnego serwisu Telewizji Polskiej – www.orlik.tvp.pl, w którym znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje oraz materiały wideo. Na stronie znajdziecie także informacje z turnieju, planowane programy, a finał krajowy będziecie mogli śledzić na żywo! 

Jeśli przegapiłeś 1 odcinek magazynu „Orlik w grze”, koniecznie już dziś wejdź na stronę www.orlik.tvp.pl i obejrzyj go online!

Czekamy także na Was na specjalnych kontach na Facebooku i Naszej Klasie.