Kolejny „Orlik” w Inowrocławiu

Dodano: November 28, 2011

W dniu 28 listopada br. Sekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki Ryszard Stachurski wziął udział w otwarciu piątego w Inowrocławiu.

W dniu 28 listopada br. Sekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki Ryszard Stachurski wziął udział w otwarciu piątego w Inowrocławiu w woj. kujawsko-pomorskim kompleksu boisk realizowanych w ramach programu „Moje Boisko - ORLIK 2012".

 

W uroczystym otwarciu „Orlika" uczestniczyli również m.in. poseł na Sejm RP Krzysztof Brejza, prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza, przewodniczący Rady Miejskiej Inowrocławia Tomasz Marcinkowski, kierownik inowrocławskiego przedstawicielstwa Urzędu Marszałkowskiego Rafał Szczerkowski.

 

W woj. kujawsko-pomorskim działają już 166 kompleksy boisk realizowanych w ramach programu „Moje Boisko - ORLIK 2012".

 

Podczas wizyty w Inowrocławiu, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki Ryszard Stachurski i prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza podpisali umowę o dofinansowaniu rozbudowy i remontu stadionu lekkoatletycznego ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach „Programu inwestycji o szczególnym znaczeniu dla sportu na rok 2011"

 

- Z radością pomagamy tym, którzy na tę pomoc zasługują - powiedział minister.

Zobacz galerię zdjęć: